معاون سسیاسی اجتماعی فرماندار کنگان:
کلینیک تخصصی کوثر کنگان موجب رضایتمندی مردم شده است

8 امرداد 1396
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان کنگان گفت: کلینیک تخصصی کوثر کنگان موجب رضایتمندی مردم شده است

به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، معاون سیاسی ااجتماعی فرمانداری شهرستان کنگان گفت: کلینیک تخصصی کوثر کنگان در راستای سیاست وزارت بهداشت و درمان برای ارایه خدمات بهینه درمانی به مردم شهرستان کنگان راه‌اندازی شده و موجبات رضایتمندی مردم را فراهم کرده است.

احمد خاک نژاد در حاشیه بازدید از کلینیک تخصصی کوثر شهر کنگان افزود: وضعیت کنونی کلینیک تخصصی کوثر نسبت به گذشته بهبود یافته است و انتظار می‌رود با راهکارهای داده‌شده سبب افزایش رضایتمندی بیشتر مراجعین و بیماران شود.

 

اعتبار شهرستانی برای احداث کلینیک تخصصی با مالکیت خودمان تصویب شده است
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان نیز گفت: با توجه به استیجاری بودن ساختمان کنونی و عدم تناسب کاربری درمانی این ساختمان، اعتبار برای احداث ساختمان کلینیک در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان مصوب گردیده و به‌زودی عملیات احداث آن شروع خواهد شد.
مهندس محمد بازیاری بابیان اینکه شنیده شــدن صدای بیمار وظیفه متولیان سلامت است افزود: متولیان حوزه سلامت شهرستان همواره آماده شنیدن انتقادات و پیشنهادات در حوزه بهداشت و درمان شهرستان برای بهبود کیفیت ارایه خدمات به مردم هستند.
معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان کنگان، رییس شبکه بهداشت و معاونین وی به همراه مدیر داخلی بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان از کلینیک تخصصی کوثر بازدید کردند و ضمن بررسی مشکلات موجود، جهت مرتفع کردن آن‌ها به بررسی راهکارها پرداختند.
در این بازدید از قسمت‌های مختلف کلینیک دیدن و با تعدادی از پرسنل کلینیک، بیماران و همراهان بیماران نیز در مورد وضعیت کلینیک ملاقات و گفتگو شد.

 

گفتنی است کلینیک تخصصی کوثر در تاریخ ۱۴ تیرماه ۱۳۹۴ افتتاح شد. این کلینیک وابسطه به بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان می باشد.


کلمات کلیدی:
    احمد     خاکنژاد         بیمارستان     کنگان    
    درمانگاه     کوثر     کنگان         کلینیک    
کوثر         محمد     بازیاری    
تعداد بازدید:   ۸

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >