سرپرست بیمارستان کنگان:
تعداد مراجعین بد حال کرونایی در حال افزایش است

1 آبان 1399
سرپرست بیمارستان امام خمینی کنگان گفت: تعداد مراجعین بد حال کرونایی در حال افزایش است و لذا استفاده از ماسک، شست شوی دست ها و فاصله گذاری اجتماعی الزامی است

سرپرست یمارستان امام خمینی(ره) کنگان گفت: با توجه به شیوع و افزایش موارد ابتلای به ویروس کرونا، متاسفانه تعداد مراجعین بد حال به بیمارستان امام خمینی کنگان در حال افزایش است.

دکتر صادق مختار پور افزود: به شهروندان توصیه می شود در این شرایط کرونایی و خطرناک، تحت هر شرایطی از ماسک استفاده کنند؛ (از خانه تا خانه) دست ها را شست و شو داده و ضد عفونی کنند؛  از دست زدن به چشم و دهان و بینی خود اجتناب ورزند و فاصله اجتماعی خود را با دیگران رعایت کنند؛ خصوصا در اماکن شلوغ، مانند فروشگاه ها و غیره.

وی عنوان کرد: توصیه دیگر این است که از سفرها و تجمع های غیر ضروری به شدت پرهیز کنند؛ جشن ها و مراسمات سوگواری فعلا تعطیل شود؛ افراد مشکوک و دارای علائم تنفسی و غیر تنفسی کرونا مثل تب، سر درد، اسهال و ضعف، بی حالی، سرگیجه و … ، حتماً پروتکل های بهداشتی را به شکل کامل رعایت کنند تا جان سایر افراد به خطر نیفتد. پیشنهاد میشود ، حتی در مواردی که علائم فرد مبتلا فقط شبیه سرماخوردگی ساده است نیز ، تمام پروتکل های بهداشتی مرتبط با کرونا رعایت شود تا ان شاءلله هر چه زودتر شاهد از بین رفتن این ویروس منحوس باشیم.

 


کلمات کلیدی:
    بیمارستان     کنگان         صادق     مختارپور    
    کرونا         کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   16 دی 1399

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >