دکتر صادق مختارپور سرپرست بیمارستان امام خمینی کنگان
یازده‌هزار نفر در سال ۹۹ از خدمات سی تی اسکن بیمارستان کنگان بهره‌مند شده‌اند

19 آبان 1399
سرپرست بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان گفت:در سال جاری یازده‌هزار نفر از خدمات سی‌تی اسکن بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان بهره‌مند شدند.

دکتر صادق مختار پور ضمن گرامی داشت روز جهانی رادیولوژی گفت: جا دارد از تک تک همکاران پرتو نگار و پزشکان و مسول بخش تصویربرداری که طی یک سال گذشته متعهدانه برای خدمت به مردم تلاش کردند ، قدردانی کنم.

سرپرست بیمارستان امام خمینی کنگان افزود:سی‌تی‌اسکن به عنوان یکی از مهم‌ترین تجهیزات تشخیصی در کرونا ویروس، کاربرد بسیار زیادی در ایام کرونا داشته است. بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان با بهره‌گیری از این دستگاه بسیار ارزشمند، گام مؤثری در راستای تشخیص جهت درمان به‌موقع این بیماری برداشته است. این مرکز درمانی به واسطه خدمات ام آر ای و خصوصا در این ایام، سی تی اسکن، بخشی از بار مراجعین جنوب استان را به دوش کشیده است.

عمده مراجعین سی تی اسکن کنگان مربوط به موضوع کرونا بوده اند

وی ادامه داد:بیمارستان کنگان در این ماه‌های کرونایی همواره با رویکردی تعاملی سعی کرده تمام ظرفیت خود را در اختیار مردم منطقه (مراجعین شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه) و صنایع نفت، گاز و پتروشیمی جنوب استان بوشهر بگذارد.سی تی اسکن با دقت بالا بعد از علائم بالینی، نقش اول تشخیصی را در بیماری کرونا ایفا می کند.

مختارپور گفت:جا دارد به نوبه خود و مجددا از پرسنل خدمتگذار بخش تصویر برداری بیمارستان به خصوص سی تی اسکن، به شکل ویژه قدردانی نمایم.


کلمات کلیدی:
    بیمارستان     امام     خمینی     کنگان        
پزشکی         سی     تی     اسکن        
صادق     مختارپور    

تاریخ بروز رسانی:   16 دی 1399

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >