مردم اخبار بیمارستان کنگان را از دو مرجع رسمی دنبال کنند

24 آبان 1399
سرپرست بیمارستان کنگان در اطلاعیه ای گفت:خبرهای رسمی این بیمارستان از دو منبع: ۱. پرتال خبری دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر و ۲. روابط عمومی بیمارستان کنگان منتشر می شود.

سرپرست بیمارستان کنگان در اطلاعیه ای گفت:خبرهای رسمی این بیمارستان از دو منبع: ۱. پرتال خبری دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر و ۲. روابط عمومی بیمارستان کنگان منتشر می شود.

متن اطلاعیه به شرح زیر است:

 

ضمن آرزوی صحت و سلامتی برای تمامی شهروندان عزیز و دعوت از همه عزیزان به رعایت پروتکل های بهداشتی و خصوصا فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک، به اطلاع می رساند که خبرهای رسمی این مرکز درمانی فقط از ۲ طریق منتشر می شود : اول، دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر و دوم روابط عمومی بیمارستان کنگان. این دو منبع از نظر ما رسمی و قابل استناد است. این مدیریت مسئولیتی در برابر سایر اخبار مربوط به بیمارستان کنگان که از منابع دیگری  منتشر می شود، ندارد.

ضمن تشکر از همه رسانه ها که از ابتدای حضور اینجانب در تیرماه ۱۳۹۹ تا کنون، ما را مورد حمایت خود خود قرار دادند، انتقادهای این عزیزان را نیز می پذیریم. ریاست بیمارستان کنگان آماده ملاقات حضوری با تمامی خبرنگاران، فعالین اجتماعی و فعالین فضای مجازی می باشد و این عزیزان می توانند با هماهنگی قبلی با دفتر، تشریف بیاورند و ما نیز جهت پاسخگویی در خدمتشان باشیم.

عزیزان مطمئن باشند که ما به عنوان خدمتگزاران آن ها، تمام تلاش خود را برای ارتقاء سطح خدمات بیمارستان کنگان به کار خواهیم گرفت. همان طور که تا کنون نیز همینگونه بوده است، از این پس نیز تلاش خود را در بُعد کمی و کیفی افزایش خواهیم تا نواقص و کمبودها را مرتفع کنیم و نهایتا شرایط افزایش رضایتمندی مراجعین را فراهم سازیم.

دکتر صادق مختارپور
سرپرست بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان


کلمات کلیدی:
بیمارستان     کنگان         پزشکی         خبر    
    رسانه‌ها         صادق     مختارپور    

تاریخ بروز رسانی:   16 دی 1399

تعداد بازدید:   ۶

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >