دو تن از پرسنل بیمارستان کنگان در حین انجام ماموریت، جان خود را از دست دادند

14 مهر 1401
رئیس بیمارستان کنگان گفت: سه تن از همکاران زحمت کش ما شامل کارشناس مامایی، کمک بهیار و راننده آمبولانس در پی انجام یک ماموریت شبانه ی اعزام یک مادر باردار پر خطر به مرکز استان، متاسفانه در راه بازگشت، دچار سانحه تصادف می شوند و دو تن از آنان جان خود را از دست می دهند.

دکتر سیده انسیه سجادی زاده در گفتگو با روابط عمومی این مرکز درمانی در خصوص آسمانی شدن دو تن از همکاران بیمارستانی در حادثه اخیر اظهار داشت: قبل از هر چیز باید این ضایعه بزرگ را به خانواده این دو مرحوم بزرگوار یعنی پریسا زارع و محمد مغدون و همچنین جامعه بیمارستانی تسلیت عرض کنم؛ این حادثه باعث تاثر و تالم همه ما شد. حقیقت امر همین است که همکاران ما در تمام واحدها و بخش ها به شکل شبانه روزی مشغول کار و خدمت به مردم هستند و سختی کارشان چه در روزهایی سخت و طاقت فرسای کرونایی و چه در روزهای دیگر، بسیار پر زحمت و پر خطر است.

وی تشریح کرد: سه تن از همکاران زحمت کش ما شامل کارشناس مامایی، کمک بهیار و راننده آمبولانس در پی انجام یک ماموریت شبانه ی اعزام یک مادر باردار پر خطر به مرکز استان، متاسفانه در راه بازگشت، دچاره سانحه تصادف می شوند.

رئیس بیمارستان کنگان افزود: متاسفانه دو تن از این بزرگواران بنام سرکار خانم پریسا زارع کارشناس مامایی و جناب اقای محمد مغدون، بر اثر این سانحه [ با فاصله یک روز نسبت به یکدیگر] جان خود را از دست می دهند و نفر سوم یعنی جناب آقای قادری نیز به علت صدمات وارد شده، به شدت مصدوم و در بخش مراقبت های ویژه بستری می باشد.

دکتر سجادی زاده گفت: بدون تردید اعمال و خدمات بی شائبه این همکاران زحمتکش که عمر خود را وقف خدمت به بیماران و مردم شریف شهرستان های جنوبی استان بوشهر نمودند، در نزد خداوند متعال مأجور است و دعای خیر بیماران بهترین توشه برای آخرت ایشان خواهد بود.

وی اظهار کرد: بدینوسیله درگذشت این دو بزرگوار را به خانواده محترم ایشان و مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به ویژه همه همکاران شاغل در بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان تسلیت عرض می کنم و برایشان از درگاه خداوند سبحان غفران واسعه الهی و برای بازماندگان صبر جمیل مسئلت می نماییم. روحشان شاد و یادشان گرامی…

 

مرحومه پریسا زارع کارشناس مامایی بیمارستان کنگان ، دارای ۲۴ سال سن در حین انجام ماموریت و در راه بازگشت از بوشهر به بیمارستان کنگان دچار سانحه شده و جان خود را در این راه از دست می دهد.

در  مراسم وداع با مرحومه پریسا زارع تنی چند از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی و همچنین سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، جمعی از خانواده آن مرحوم با معیت رئیس و جمعی از مسئولین و پرسنل بیمارستان کنگان حضور داشتند.

مراسم وداع کارکنان بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان با مرحوم محمد مغدون پرسنل واحد فوریت های پزشکی [ اعزام]. در این مراسم تنی چند از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی، معاون عمرانی فرماندار شهرستان کنگان، سرپرست شبکه بهداشت و درمان  شهرستان کنگان و جمعی از خانواده آن مرحوم ، همچنین رئیس بیمارستان کنگان و مسئولین و جمعی از پرسنل این مرکز درمانی حضور داشتند.

 


کلمات کلیدی:
آمبولانس         بیمارستان     کنگان         پریسا    
زارع         ثلاث         حادثه        
سیده     انسیه     سجادی     زاده         فوت    
    محمد     مغدون    

تاریخ بروز رسانی:   19 مهر 1401

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >