رئیس بیمارستان کنگان خبر داد؛
تصویب بودجه ۳۰ میلیارد تومانی برای بیمارستان کنگان/ رشد ۴ برابری بودجه تصویبی برای بیمارستان کنگان

11 شهريور 1402
رئیس بیمارستان کنگان از تصویب بودجه ۳۰ میلیارد تومانی برای بیمارستان کنگان خبر داد

رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان از رشد ۴ برابری بودجه تصویبی کمیته برنامه‌ریزی شهرستان کنگان در سال ۱۴۰۲ به این مرکز درمانی خبر داد.
دکتر سیده انسیه سجادی زاده عنوان کرد: رشد ۴ برابری اعتبارات کمیته برنامه‌ریزی شهرستان کنگان برای بیمارستان کنگان، نشان از نگاه بلند و سلامت‌محور فرماندار و اعضای کمیته برنامه‌ریزی نسبت به حوزه درمان دارد؛ محلی که به‌جز شهرستان کنگان، مراجعین شهرستان‌های مجاور و خانواده بزرگ صنعت را نیز پوشش می‌دهد.
وی با اشاره به اینکه اعتبار مصوب برای سال جاری ۲۹ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان است، گفت: اعتبارات مصوب شده در سال گذشته ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بوده است که ۴ میلیارد تومان از این اعتبار برای کلینیک تخصصی شهید هاشمی، ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برای تجهیزات بیمارستان، ۷۰۰ میلیون تومان برای پانسیون و ۵۰۰ میلیون تومان برای سرب کوبی اتاقک سی‌تی‌اسکن دوم بیمارستان کنگان تخصیص یافته بود.
رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان خاطرنشان کرد: از اعتبارات پیش‌بینی‌شده برای سال جاری، دو میلیارد تومان از آن برای کلینیک تخصصی شهید هاشمی، پنج میلیارد تومان برای پانسیون و ۲۲ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان تجهیزات است.
دکتر سجادی زاده ضمن قدردانی از اعضای کمیته برنامه‌ریزی شهرستان کنگان، افزود: قطعاً در کنار همه پیگیری‌هایی که مجموعه ما داشته است، نگاه مثبت و اهتمام جدی فرماندار شهرستان کنگان و معاون برنامه ریزی و امور عمرانی این فرمانداری، موجب تصویب این رقم کم‌سابقه برای بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان شده است.


کلمات کلیدی:
بیمارستان.امام.خمینی.کنگان     سیده.انسیه.سجادی.زاده     بودجه.تصویبی    

تاریخ بروز رسانی:   11 شهريور 1402

تعداد بازدید:   ۷۷

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >