در بیمارستان کنگان انجام میشود؛
احداث محل نگهداشت سیلندرهای گاز طبی

30 مهر 1402

محل نگهداشت سیلندرهای گاز طبی در بیمارستان کنگان احداث میگردد

 رییس بیمارستان امام خمینی(ره) کنگان خبر داد: پیرو رایزنی به عمل آمده و به همت شرکت پتروپالایش کنگان، محل نگهداشت سیلندرهای گازهای طبی در بیمارستان کنگان احداث می‌شود.

دکتر سیده انسیه سجادی‌زاده اظهار داشت: با توجه به اینکه پیش از این، محل نگهداشت سیلندر‌های گاز طبی در بیمارستان کنگان وجود نداشته است، لذا این موضوع در بحث ایمنی و نگهداشت، برای بیمارستان بسیار حائز اهمیت است.

وی عنوان کرد: گازکشی کل بیمارستان، تامین پانسیون برای پزشکان متخصص و  تامین بخشی از مایحتاج و امکانات از جمله اجاق گاز برای پانسیون‌های این مرکز درمانی و...، بخشی از اقدامات تحسین بر انگیز و اثر گذار پتروپالایش کنگان برای بیمارستان امام خمینی می‌باشد.

رییس این مرکز درمانی به همراه تیم مدیریتی این مرکز درمانی با حضور در شرکت پتروپالایش کنگان، از مهندس قادری مدیر عامل پر تلاش این شرکت با اهدا لوح سپاس، قدردانی نمود.

دکتر سجادی زاده در این آیین گفت: شرکت پتروپالایش به عنوان یار و همراه حوزه درمان، یاری رسان بوده و ما را در تنگناهای بسیار سخت، مساعدت نموده‌اند.

مدیر عامل شرکت پتروپالایش کنگان گفت: با درخواست و تاکید رییس محترم بیمارستان کنگان، "احداث محل نگهداشت سیلندر‌های گاز طبی" در بیمارستان کنگان، در هیات مدیره شرکت پتروپالایش کنگان مصوب شده است.

مهندس قادری افزود: نگاه بنده و همکارانم در هیات مدیره این است که در حد توان و در بحث مسئولیت های اجتماعی به مناطق پیرامونی مساعدت کنیم و هرکاری نیز که انجام داده‌ایم برحسب وظیفه انسانی بوده است.

انتهای پیام/ م.ص_ 4020

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
گازهای.طبی     سیلندر.گاز     بیمارستان.امام.خمینی.کنگان     سیده.انسیه.سجادی.زاده     شرکت.پتروپالایش.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   2 آبان 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >